0 800 50 50 71 Інформаційна лінія

Про "Оранж Кард"

Оранж Кард – це соціальний проект компанії GSK, метою якого є підвищення доступності препаратів для пацієнтів з бронхіальною астмою і ХОЗЛ. Пацієнти з підтвердженим лікарем діагнозом бронхіальна астма або ХОЗЛ, мають можливість отримати персональну знижку на препарати в Програмі Оранж Кард при умові

1) Зареєстрованої картки пацієнта

2) Рецептом виданим лікарем закладу охорони здоров’я
із зазначенням міжнародної непатентованої назви

3) Здійснення покупки в аптеці, котра приймає участь в программі Орандж кард

Важливо пам’ятати:
Пацієнт-учасник Програми має можливість одразу придбати лише 1 (одну) упаковку препарату. Для реєстрації в Програмі і подальшого регулярного придбання препарату в рамках Програми пацієнтунеобхідно активувати карту. Існує ліміт на кількість придбаного препарату - 3 упаковки протягом 2-х місяців. Зняття ліміту можливо за наявності поважних причин і вирішується Адміністратором індивідуально.

Одна карта може бути використана лише одним пацієнтом. Якщо карту було втрачено або пошкоджено, унікальний номер можна відновити, відправивши порожнє СМС (або СМС з цифрою 1 для смартфонів) з номера телефону, на який пацієнт реєстрував карту. Додаткова інформація доступна за телефоном гарячої лінії: 0- 800-50-50-71 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України безкоштовні). Компанія ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» залишає за собою право змінювати умови участі в Програмі, розмір знижки, виключати з Програми існуючі або додавати до Програми нові лікарські засоби, призупиняти або зупинити Програму без попередження учасників.