0 800 50 50 71 Інформаційна лінія

Тест контролю астми (АСТ)

Тест з контролю астми (АТС) - простий тест для пацієнтів, які страждають бронхіальною астмою (віком від 12 років).

Тест складається з 5 питань, відповіді на які займуть близько 30 секунд. Результати допоможуть визначити Ваш рівень контролю астми. Вам варто обговорити результати Вашого тестування з лікарем. Для точніших результатів проводьте тестування у різні пори року.

Бронхіальна астма - поширене захворювання, що піддається лікуванню, та може негативно впливати на якість життя. Експерти згодні з тим, що рівень контролю клінічних проявів бронхіальної астми є ключовою характеристикою під час вибору терапії. Тест з контролю астми був розроблений провідними медичними спеціалістами у сфері терапії астми і перевірений на тисячах пацієнтів. Він є важливим джерелом інформації для хворих бронхіальною астмою та їх лікарів, оскільки допомагає правильно підібрати обсяг необхідної терапії.

Крок 1: Дайте відповідь на 5 запитань. Будь ласка, відповідайте настільки чесно, наскільки це можливо.

Крок 2: Натисніть кнопку "Розпочати тест" після кожного питання. Бали за відповідь з'являться в полі праворуч.

Крок 3:Після відповіді на всі 5 запитань натисніть кнопку «ПОДИВИСЬ СВІЙ РЕЗУЛЬТАТ», щоб побачити свій результат.

Крок 4: Для обговорення результатів тесту візьміть роздруківку з результатами на візит до лікаря. Якщо Ви хочете пройти тест зараз, натисніть кнопку "Розпочати тест”.

Бронхіальна астма – поширене захворювання, що піддається лікуванню та може негативно впливати на якість життя. Експерти згодні з тим, що рівень контролю клінічних проявів бронхіальної астми є ключовою характеристикою при виборі терапії. Тест з контролю над астмою був розроблений провідними медичними експертами в області терапії астми і перевірений на тисячах пацієнтів. Він є важливим джерелом інформації для хворих бронхіальною астмою та їх лікарів, оскільки допомагає правильно підібрати обсяг необхідної терапії.

Крок 1: Попросіть Вашу дитину відповісти на перші чотири питання (з 1-го по 4-ий). Якщо дитині важко самостійно прочитати або зрозуміти питання, Ви можете їй допомогти, однак відповідь дитина повинна вибрати самостійно. На інші три питання (з 5-го по 7-е) відповідаєте Ви, причому відповіді дитини не мають впливати на Ваші відповіді. У тесті немає правильних або неправильних відповідей.

Крок 2: Натисніть кнопку "Відповідь" після кожного питання. Бали за відповідь з'являться в полі праворуч.

Крок 3:Для обговорення результатів тесту Вашої дитини візьміть роздруківку з результатами на візит до лікаря. Якщо Ви хочете пройти тест зараз, натисніть кнопку "Розпочати тест"