0 800 50 50 71 Інформаційна лінія дзвінки зі стаціонарних телефонів
на території України безкоштовні

Трансформація проєкту «Оранж Кард»

Компанія GSK є одним із світових лідерів з розробки та виробництва інноваційних лікарських засобів для лікування бронхіальної астми (БА) та хронічного обструктивного захворювання легень (ХОЗЛ). Головною метою та найбільшою цінністю для нашої компанії є фокус на потребах пацієнтів. Одним з пріоритетів компанії є вдосконалення ефективності терапії та покращення якості життя пацієнтів з БА та ХОЗЛ в різних країнах світу.

В Україні цей пріоритет реалізується через ініціативи компанії GSK, які забезпечують як цінову, так i фізичну доступність терапії БА та ХОЗЛ. Так, наприклад, компанія GSK продовжує забезпечувати безперервне постачання лікарських засобів (далі — ЛЗ) в Україну в період пандемії та економічної нестабільності. Декілька препаратів компанії GSK включено до державної програми «Доступні ліки», завдяки якій пацієнти з БА та ХОЗЛ можуть отримувати за призначенням лікаря ЛЗ виробництва GSK безкоштовно, або із незначною доплатою в аптечних закладах країни. Соціальна програма GSK «Оранж Кард» протягом 15-ти років забезпечує великій кількості пацієнтів, що приймають базисну терапію для лікування БА та ХОЗЛ, цінову доступність оригінального препарату з фіксованою комбінацією сальметерол/флютиказону пропіонат (далі - Препарат).

Прагнучи зберегти доступність Препарату для лікування БА та ХОЗЛ в Україні, GSK спрощує програму «Оранж Кард». Основною метою трансформації програми є спрощення процесу придбання Препарату за доступною ціною для пацієнтів, яким призначений Препарат, та розширення наявності Препарату в аптеках.

3 травня 2021 року пацієнти, яким призначений оригінальний Препарат та які дотепер не користувалися пільгами програми «Оранж Кард», зможуть отримувати ефективну базисну терапію за приблизно тією ж ціною, що i в програмі, але в більшій кількості аптек. Для учасників програми «Оранж Кард» відтепер є можливість купівлі Препарату без картки «Оранж Кард» в тих аптеках, які придбають Препарат GSK. Пацієнтам, які вперше забажають придбати оригінальний Препарат за призначенням лікаря, тепер не потрібно буде проходити реєстрацію, для отримання додаткової знижки — нова ціна в аптеці вже буде враховувати збереження фінансової доступності. Також ми віримо, що таке спрощення сприятиме наявності Препарату за новою доступною ціною в більшій кількості аптек України.

3 1 серпня 2021 року для придбання Препарату в аптеці пластикова картка «Оранж Кард» не буде потрібна. Тобто з 1 травня до 31 липня 2021 року передбачено перехідний період, коли в аптеці можна буде купити Препарат за призначенням лікаря, використовуючи персональну картку «Оранж Кард» та без неї. Протягом перехідного періоду пацієнти матимуть можливість продовжувати користуватися інформацією на веб-сайті www.orangecard.com.ua та послугами служби підтримки «Оранж Кард» за телефоном гарячої лінії програми: 0-800-50-50-71 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України безкоштовні.)

Компанія GSK робить усе можливе для забезпечення доступу пацієнтів України до якісної, ефективної та сучасної терапії БА та ХОЗЛ.

 

NP-UA-RS-WCNT-210001

Дата підготовки: березень 2021