0 800 50 50 71 Інформаційна лінія дзвінки зі стаціонарних телефонів
на території України безкоштовні

Правила участі у Програмі
"Оранж кард"

Програма «Оранж Кард» (надалі - «Програма») діє на території України з метою підвищення доступності препаратів для пацієнтів з бронхіальною астмою і ХОЗЛ. Програма поширюється виключно на лікарські засоби ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна», що включені в Програму, за умови їх призначення лікарем пацієнту. Програма не надає знижок на товари, що не відносяться до лікарських засобів, а також на лікарські препарати інших компаній ніж ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна».

Компанія ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» (надалі - «Компанія»), що входить до групи компаній «ГлаксоСмітКляйн», залишає за собою право змінювати умови участі в Програмі, розмір знижки, виключати з Програми існуючі чи додавати до Програми нові лікарські засоби, призупинити чи припинити Програму без попередження учасників.

Учасник Програми має можливість одразу придбати тільки І упаковку препарату в аптеках – учасниках Програми за допомогою картки учасника, наданої йому лікарем. Для подальшого регулярного придбання препарату в рамках Програми пацієнт має відправити уповноваженому представнику Компанії за Програмою (надалі – Адміністратор Програми) СМС з унікальним номером картки Учасника та підтвердженням своєї згоди на обробку даних та отримання повідомлення про обробку даних. Фактом відправки СМС пацієнт надає згоду на подальшу відправку йому інформаційних повідомлень від Адміністратора програми на телефонний номер, з якого було відправлено СМС.

Обробка Персональних даних Адміністратором Програми здійснюється виключно на умовах, визначених в письмовій згоді на обробку Персональних даних, що надається учасникам Програми, та з дотриманням чинного законодавства України.