0 800 50 50 71 Інформаційна лінія дзвінки зі стаціонарних телефонів
на території України безкоштовні

Про "Оранж Кард"

Оранж Кард – це програма підтримки пацієнтів компанії GSK, метою якого є підвищення доступності препаратів для пацієнтів з бронхіальною астмою і ХОЗЛ. Пацієнти з підтвердженим лікарем діагнозом бронхіальна астма або ХОЗЛ мають можливість отримати за зниженою вартістю препарати в Програмі Оранж Кард за наступних умов

1) Зареєстрованої картки пацієнта

2) Рецептом, виданим лікарем закладу охорони здоров’я
із зазначенням міжнародної непатентованої назви

3) Здійснення покупки в аптеці, котра бере участь в програмі Оранж Кард

Важливо пам’ятати:
Пацієнт-учасник Програми має можливість придбати першу упаковку препарату, без реєстрації картки. Для реєстрації в Програмі і подальшого регулярного придбання препарату в рамках Програми пацієнту необхідно активувати карту.

Існує ліміт на кількість придбаного препарату - 3 упаковки протягом 2-х місяців. Зняття ліміту можливо за наявності поважних причин і вирішується Адміністратором індивідуально за телефоном 0 800 50 50 71.

Одна картка може бути використана одним пацієнтом, котрий зареєструвався в Програмі. Якщо картку було втрачено або пошкоджено, унікальний номер можна відновити, відправивши порожнє СМС (або СМС з цифрою 1 для смартфонів) з номера телефону, на який пацієнт реєстрував карту. Додаткова інформація доступна за телефоном гарячої лінії: 0- 800-50-50-71 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України безкоштовні).

Компанія ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» залишає за собою право змінювати умови участі в Програмі, розмір знижки, виключати з Програми існуючі або додавати до Програми нові лікарські засоби, призупиняти або зупинити Програму без попередження учасників.